IROP_CZ_RO_B_C RGB[1].jpgStručný popis projektu:

Projekt Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělání v ZŠ Prasek“ je zaměřen na vybudování nových kmenových učeben, odborné počítačové učebny, odborné přírodovědné učebny a zajištění bezbariérovosti vzdělávacího zařízení. V rámci těchto aktivit dojde k rekonstrukci 1.NP stávající budovy a nástavbě 2.NP. V neposlední řadě je předmětem projektu úprava stávající zeleně a venkovního prostranství v areálu školy.

Cíle projektu:

Výsledky projektu "Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělání v ZŠ Prasek " vedou k naplnění investiční priority IP 10 "Investice do vzdělávání, odborného vzdělávání, včetně odborné přípravy pro získání dovednosti a do celoživotního učení rozvíjením infrastruktury pro vzdělávání a odbornou přípravu" a specifického cíle 2.4 "Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení".

Cílem projektu je:

  • vybudování odborné počítačové učebny
  • vybudování odborné přírodovědné učebny
  • vybudování kmenových učeben
  • zajištění bezbariérové dostupnosti školy
  • úprava zeleně a venkovního prostranství

Výsledky projektu:

Realizací projektu dojde jednoznačně k pozitivním změnám v rámci vyučování na Základní škole Prasek. V rámci projektu dojde k rozšíření kapacity školy a také ke zkvalitnění a zatraktivnění výuky. Současně se zlepší podmínky pro stávající výuku. Dojde také ke zlepšení výuky ve vazbě na klíčové kompetence - práce s digitálními technologiemi a přírodní vědy, neboť budou vybudovány odborné učebny s vazbou na tyto klíčové kompetence.

Projekt "Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělání v ZŠ Prasek" je spolufinancován Evropskou unií.

 

facebook.png

 

Bez názvu.png

 

Obec Prasek - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netf irmy.cz

www.czechpoint.cz

Pálení odpadů

se řídí zákonem č.472/2005 Sb., § 3, odst.5 ve znění pozdějších předpisů.

Obec Prasek přijme pracovníka na úklid obce, sekání trávy,... řidičský průkaz na traktor vítán. Poměr na dobu určitou do 30.11.2019. Bližší informace na obecním úřadu, tel. 608858407.

 

15. 10. Tereza

Zítra: Havel

Obec Prasek je členem:

www.spolecnacidlina.cz

www.smocr.cz

Královéhradecký kraj spolufinancuje projekt dostavby kanalizace v obci  

http://www.kr-kralovehradecky.cz

Návštěvnost stránek

161007