Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
POZVÁNKA NA KONCERT V KOSTELE - BABICE - 22_06_2024
23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Obec a okolí > Dotace > Rekonstrukce Základní školy

Rekonstrukce místní  Základní školy
IROP_CZ_RO_B_C RGB[1].jpg

Stručný popis projektu:

Projekt Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělání v ZŠ Prasek“ je zaměřen na vybudování nových kmenových učeben, odborné počítačové učebny, odborné přírodovědné učebny a zajištění bezbariérovosti vzdělávacího zařízení. V rámci těchto aktivit dojde k rekonstrukci 1.NP stávající budovy a nástavbě 2.NP. V neposlední řadě je předmětem projektu úprava stávající zeleně a venkovního prostranství v areálu školy.

Cíle projektu:

Výsledky projektu "Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělání v ZŠ Prasek " vedou k naplnění investiční priority IP 10 "Investice do vzdělávání, odborného vzdělávání, včetně odborné přípravy pro získání dovednosti a do celoživotního učení rozvíjením infrastruktury pro vzdělávání a odbornou přípravu" a specifického cíle 2.4 "Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení".

Cílem projektu je:

  • vybudování odborné počítačové učebny
  • vybudování odborné přírodovědné učebny
  • vybudování kmenových učeben
  • zajištění bezbariérové dostupnosti školy
  • úprava zeleně a venkovního prostranství

Očekávané výsledky projektu:

Realizací projektu dojde jednoznačně k pozitivním změnám v rámci vyučování na Základní škole Prasek. V rámci projektu dojde k rozšíření kapacity školy a také ke zkvalitnění a zatraktivnění výuky. Současně se zlepší podmínky pro stávající výuku. Dojde také ke zlepšení výuky ve vazbě na klíčové kompetence - práce s digitálními technologiemi a přírodní vědy, neboť budou vybudovány odborné učebny s vazbou na tyto klíčové kompetence.

Projekt "Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělání v ZŠ Prasek"

je spolufinancován Evropskou unií.

 

      INFORMACE O PRŮBĚHU PROJEKTU NALEZNETE ZDE